Renatka

Som učiteľka ZŠ s MŠ Stará Kremnička, plavčíčka, lyžiarska inštruktorka. Zaujímam sa o šport, záhradu a hudbu. S mojimi žiakmi sme vyhrali súťaž v tvorbe Vedomostných tém a ja cestu na Madagaskar

Jarka

Som riaditeľka ZŠ s MŠ Stará Kremnička, učím 3. a 4. ročník. Určite som mladá duchom, osoba za každú srandu a nepokazím žiadnu zábavu. Od vyhlásenia súťaže v tvorbe Vedomostných tém o cestu na Madagaskar som stále rozprávala o tom ako tam pôjdeme, lebo som našla jednu starú knižku ,,Helenkina cesta na Madagaskar"

Ani

Teším sa na všetko na Madagaskare na majestátne baobaby, na unikátnu a rozmanitú flóru a faunu madagaskarských pralesov, na okatých lemurov a obzvlášť sa teším na deti v škole

Ľubo

Som vedec, vizionár a nadšenec všetkého čo potvrdzuje a aj popiera známe a aj neznáme fyzikálne záklony. Na ceste „životom“ túžim stále objavovať niečo nové a hľadám súvislosti... Na Madagaskare sa teším na prekrásnu prírodu, zaujímavých ľudí a množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Určite si prinesiem aj nový pohľad na život. Teším sa na množstvo prekrásnych fotografií ktoré plánujem urobiť. Určite ich po návrate zverejním aj s komentármi približujúcimi prírodu a život na tomto čarovnom ostrove.

Bea

Vymyslela som túto expedíciu a užívam si ju už teraz - cez plánovanie, zariaďovanie, očkovanie, rozhovory, vymýšľanie darčekov a snívanie. Na cestovaní milujem spoznávať nových ľudí a pozorovať všetko, čo nevytvoril človek. Jedno spestruje život a druhé učí pokore 🙂 Verím, že Madagaskar nám ponúkne oboje.

Katka

Určite nie som prvý milovník prírody, ktorého prilákal na svoje krásy Madagaskar. Je domovom mnohých rastlín a živočíchov, ktoré nenájdete nikde inde na svete. Špeciálne sa teším na stretnutie s malým obyvateľom tohto obrovského ostrova - a nie sú to tučniaky z rovnomennej rozprávky, ale lemur myší 🙂 Snáď budeme mať šťastie a vyjde nám to 🙂

Martin

S Madagaskarom sa mi spája príbeh Mórica Augusta Beňovského. Keď som sa dozvedel o možnosti pridať sa k expedícii na Madagaskar, nemohol som si toto dobrodružstvo nechať ujsť. Aspoň konečne zistím, či by si za kráľa nezvolili aj mňa 🙂 Myslím, že by mohli 🙂 No a ak by to nevyšlo, tak miestnym pomôžeme aspoň maličkosťami, ktoré sme si pre nich pripravili.

Miška

Som grafička a kreatívna introvertka – na cestách ma vždy sprevádza môj foťák

Majo

Ako malý som bol na bicykli až v Piešťanoch a raz som v noci vystúpil na Zobor. Dúfam, že moje cestovateľské skúsenosti prispejú k úspešnej expedícii na Madagaskar. Tiež dúfam, že niekto z nás sa tam opäť stane kráľom.

Paľo

Som učiteľ a chcem navštíviť krajinu svojich študentov. Na Madagaskare chcem okrem iných vecí obdivovať krehkú nádheru motýlích krídel.